Skip to main content
0

O sklepie

Pomysł na założenie Szkółki Piechoccy narodził się w 1971 roku, dzięki pasji do ogrodnictwa i zamiłowaniu do pracy blisko natury. Od ponad 50 lat kultywujemy tradycyjne metody uprawy roślin, łącząc je z nowoczesnością w dziedzinie szkółkarstwa.

Od marca 2020 roku oprócz stacjonarnej sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej, rozpoczęliśmy bezpośredni dowóz towaru do klienta. Prężnie rozwijamy się w sprzedaży internetowej. Dzięki profesjonalnym urządzeniom do pakowania, zakupione przez Państwa rośliny są idealnie przygotowane do wysyłki, a ich system korzeniowy podczas podróży jest dobrze zabezpieczony i  wilgotny, co sprawia, że nie tracą na swojej jakości.

Kupując bezpośrednio w Szkółce Piechoccy, macie Państwo pewność, że towar jest  pierwszego gatunku. Stawiamy na jakość, nie na ilość, dlatego oprócz towaru istotny jest dla nas sposób pakowania. Specjalne 5-warstwowe kartony, o wysokości do  180 cm oraz oryginalny sposób przytwierdzania do nich roślin zapewnia nienaruszenie produktu podczas transportu.

Nasza Szkółka działa pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu, pod numerem 30/21/14344, która niezmiennie monitoruje jakość i zdrowotność naszych roślin. Posiadamy również Status Podmiotu Profesjonalnego, dzięki któremu wystawiamy dla Państwa paszporty, świadczące o jakości zakupionych roślin.

Nasza przygoda ze sprzedażą internetową, trwa od roku, a my z każdym dniem się dla Państwa doskonalimy i sprawiamy aby w Państwa ogrodach rosły wyszukane  drzewa i krzewy, które odznaczają się przede wszystkim dobrą jakością. Służmy również profesjonalną poradą w kwestii uprawy roślin, bo każdy zadowolony klient, buduje nasz sukces i zapał do pracy.