Skip to main content
0

Płatności i dostawa

Standardowa  mała przesyłka kurierska –Koszt wysyłki, kartonu i pakowania wynosi 30 zł. Stosujemy ją do wysyłki róż w balotach  (w praktyce mieści się  do 10 szt.), lub mniejszych roślin w donicach, do 4 szt. Klient otrzymuje towar zabezpieczony przed wyschnięciem. Specjalna maszyna zawija korzenie roślin w wilgotną ziemie z trocinami. Całość zabezpieczona jest folią stretch, co zabezpiecza karton przed zawilgoceniem oraz uniemożliwia wysypywanie się ziemi. Roślina jest unieruchomiona w paczce a całość kartonu spięta jest bandownicą.

Standardowa, większa paczka do 170 cm – Koszt wysyłki, kartonu i pakowania wynosi 38zł. Paczki takie wykorzystujemy do większych roślin np. drzewek owocowych.  W tym wariancie korzenie  również   zawinięte są w wilgotną ziemię z trocinami, całość zabezpieczona jest folią stretch, co zabezpiecza karton przed zawilgoceniem oraz uniemożliwia wysypywanie się ziemi. Kartony  tutaj są twarde, 5 warstwowe co dodatkowo zabezpiecza rośliny przed uszkodzeniami. Roślina jest trwale przymocowana za pomocą taśmy do kartonu, a całość przesyłki spięta jest bandownicą.

Paczka niestandardowa do 200 cm  wyceniania jest indywidualnie. W praktyce paczki o wadze nieprzekraczającej 31,5 kg nie powinny kosztować więcej niż 80 zł . Sposób pakowania i zabezpieczenia roślin jw.

Paczka pobraniowa do kosztów wysyłki doliczamy 5 zł .

Odbiór osobisty– 0 zł