Skip to main content
0

Wartości

Jesteśmy wierni tradycjom rodzinnym i wielkopolskim wartościom. Dbamy o to żeby nasze rośliny dobrze przygotowane do zapuszczenia korzeni (wzrostu) w dowolnym miejscu w Polsce. Z entuzjastami ogrodnictwa z radością dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie wyboru roślin na targach ogrodniczych. Z partnerami hurtowymi budujemy stałe relacje oparte na zaufaniu i nastawione na organiczny wzrost.

Jakość

Nasze krzewy i drzewa dobrze wyglądają i są silnie ukorzenione dzięki czemu są gotowe do szybkiego wzrostu, kwitnienia i owocowania. Rośliny sprzedawane w pojemnikach są ukorzenione. Korzenie roślin zaszczepiamy pożytecznymi bakteriami które powodują rozrost ryzosfery.

Oferowany przez nas materiał roślinny prowadzimy od pierwszych etapów rozmnażania. Dokonujemy selekcji najlepszych gatunków i odmian. Szczepimy, tyczymy i formujemy korony i dbamy o korzenie i rozrost ryzosfery. Dzięki nadzorowi na każdym etapie wzrostu roślin możemy zaoferować wysokiej jakości rośliny.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości roślin. Wspieramy ludzi w naturalnej potrzebie kontaktu z naturą i radości z oferowanego przez świat roślin bogactwa kształtów, kolorów, zapachów i smaków. Edukujemy w zakresie doboru i pielęgnacji roślin i obcowania z nimi w małych i dużych ogrodach.

Promujemy ekologiczne postawy i szerzymy aktywne uczestnictwo w poprawie jakości życia wszystkich istot żyjących na tej planecie poprzez sadzenie i dbałość o rośliny.